Η Κ11 διπλό στον Απόλλωνα (1-2)

Κατηγορία Ερασιτέχνης

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη για την Κ11 του Ατρόμητου εναντίον του Απόλλων Σμύρνης στον Κόκκινο Μύλο με σκορ 1-2 συνεχίζοντας να βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας για το πρωτάθλημα Ακαδημιών της ΕΠΣΑ.

Το 0-1 σημείωσε στο πρώτο ημίχρονο ο Κλέιντι με πολύ ωραίο γυριστό σουτ μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο Σουλιανάκος ενώ το 0-2 έγινε στο δεύτερο ημίχρονο μετά από κλέψιμο της μπάλας στο κέντρο του γηπέδου από τον Κώτση και τον Κλέιντι, έδωσαν στον Μαρουλή ο οποίος με ωραία ατομική ενέργεια και συρτό διαγώνιο σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Οι αντίπαλοι μείωσαν λίγο πριν το τέλος του αγώνα. Ο προπονητής Γιάννης Γεωργόπουλος χρησιμοποίησε τους Πρίντεζη, Μπαλή, Σουλιανάκο, Σπηλιόπουλο, Πολίτη, Σαμιώτη, Ζαγαρέλο, Φανό, Μαρουλή, Κωστούρο, Κώτση, Λουδάρο.

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 20 Φεβρουάριος 2017 16:45