Τελευταία ενημέρωση 06:41, 19 Απρ 2024

Με καλύτερη...ροή οι Μίνι Παίδες!

Κατηγορία Water Polo
Ετικέτες

Με τρία τέρματα στην τελευταία περίοδο, οι μίνι Παίδες του Γ.Σ. Περιστερίου κατάφεραν να αναστρέψουν την εις βάρος τους κατάσταση και να έρθουν ισοπαλία με την Ροή Μεταμόρφωσης (7-7) κατά την 2η αγωνιστική του “Χαϊδάρι Youth League”.

Οι παίκτες του Μπάμπη Κλεονάκου ξεκίνησαν ιδανική την αναμέτρηση (2-1 στο πρώτο οκτάλεπτο), ωστόσο, η συνέχεια τους βρήκε να δέχονται τέσσερα γκολ στην δεύτερη περίοδο με αποτέλεσμα να βρεθούν πίσω στο σκορ με 2-4.

Το ίδιο συνέβη και στην τρίτη περίοδο έως ότου οι Μαστρογιαννάκος, Χωματάς και Γαβριήλ σημειώσουν διαδοχικά γκολ για την αποφυγή της ήττας και την ισοπαλία.

Επόμενος αντίπαλος για τον Γ.Σ.Π., ο Α.Ν.Ο. Γλυφάδας (25/11, 11:45).

Τα οκτάλεπτα: 1-2, 4-0, 1-2, 1-3.

Γ.Σ. Περιστερίου (Κλεονάκος): Λίτινας, Τσουκαλάς, Κασιούλας, Μαστρογιαννάκος (3), Μοσκοβίτης, Λαμπρόπουλος, Καραγιάννης, Χωματάς (3), Κουκιάς, Γαβριήλ (1), Ντουμάζιος, Παπανικολάου, Παπανής, Αλεξανδρόπουλος.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Στο Βόλο Παίδες και Μίνι Παίδες! »