Τελευταία ενημέρωση 20:24, 03 Οκτ 2022
Κατηγορία Ποδόσφαιρο
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ (15.30):

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (25η αγων.): ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-Σούρμενα, ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ): Χαϊδάρι-Αγία Ελεούσα, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': Ηλιούπολη-Εθνικός Αστέρας, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Άγιος Δημήτριος-Παλαιό Φάληρο, ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Φωστήρας Ηλ., ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ήφαιστος Περιστ.-Χαλάνδρι

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (25η αγων.): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): Άγιος Ιερόθεος-Άγιοι Ανάργυροι, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Αγία Παρασκευή, ΡΟΥΦ: ΠΑΟ Ρουφ-Χαραυγιακός, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Χολαργός-Κολωνός

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (22η αγων.): ΒΥΡΩΝΑ: Αθηναϊκός-Ηρακλής Περιστ., ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): Καλαμάκι-Κένταυρος Βριλ., ΓΛΥΦΑΔΑΣ: ΑΕ Γλυφάδας-Ειρήνη Πετρ., ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Άφοβος-Άτλας Κυψέλης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (22η αγων.): ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Αστέρας Εξαρχείων, ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): Θρίαμβος Χαϊδ.-ΑΟΝ Αργυρούπολης, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Γκυζιακός-Μελίσσια

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (22η αγων.): ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β': Λαύρα Αργ.-Άμιλλα Περιστ., ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Τερψιθέα-Δάφνη Παλ. Φαλ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Παράδεισος-Βοτανικός, ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-Αίμος Πετρ., ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Ατρόμητος Χαλ., ΓΟΥΔΗ: Αστέρας Ζωγρ.-Ερμής Ηρακλείου

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (19η αγων.): ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου-Διαγόρας Αιγάλεω, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισ.-Ολυμπιακός Κυψ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (19η αγων.): ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Ιπποκράτης, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): Αναγέννηση Πετρ.-Αμπελόκηποι

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (19η αγων.): ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': Άρης Χολαργού-Νίκη Αλίμου, ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός-Φοίνικας Καλλ., ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗΣ): Βύρων-Χαλκηδονικός

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (25η αγων.-15.30): ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών-Ηράκλειο, ΙΛΙΟΥ: Ολυμπιακός Λιοσίων-ΑΟ Περιστερίου

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (25η αγων.-15.30): ΒΥΡΩΝΑ: Δόξα Βύρωνα-Πεύκη, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα Ηλ.-Θύελλα Αγ. Δημ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β': ΓΣ Αργυρούπολης-Ιάσων Αγ. Φανουρίου

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (22η αγων.): ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.30) ΓΣ Καισαριανής-Άγιος Θωμάς, ΡΟΥΦ: (12.30) Λέοντες Αθηνών-Κορωνίδα, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (15.30) Φοίνικας Περιστ.-Χρυσούπολη, ΓΟΥΔΗ: (15.30) Ιλίσια 2004-Κουκάκι

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (22η αγων.-15.30): ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: Αρμενική-Λυκόβρυση, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΕ Περιστερίου-Αττικός, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): Κρόνος Αθηνών-Φωστήρας Καισ., ΤΑΥΡΟΥ Β' (Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ): Άγιαξ Ταύρου-Κεραυνός Αγ. Βαρβ., ΡΟΥΦ: Πετράλωνα-Αλσούπολη

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (22η αγων.): ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (12.30) Ανθούπολη-Παπάγος, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ' (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ): (15.30) Άρης Πετρ.-Μικρασιατικός Καισ.

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος (19η αγων.): ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (10.00) Πέρα Κλουμπ-ΑΟ Ιλίου, ΡΟΥΦ: (10.00) Κεραμεικός-ΠΟ Ψυχικού, ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ): (11.00) Δάσος Χαϊδ.-Κεραυνός Πετρ., ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (15.30) Ηρακλής Πετρ.-Δάφνη Αθηνών, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (15.30) Πατήσια-Βριλήσσια

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος (19η αγων.): ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Γαλαξίας-Τριφυλλιακός, ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Ταταύλα, ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ): (15.30) Κρόνος Αιγάλεω-Αρίων, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (15.30) Ορφέας Αιγάλεω-Αίας Αθηνών

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος (19η αγων.-15.30): ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-Μαρούσι, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: ΑΟ Κωφών-Άρης Βύρωνα, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ (ΑΛΙΜΟΥ Β'): Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περιστ., ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ: Άτταλος-Ιεράπολη

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-4ος όμιλος (19η αγων.) ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (10.00) Τόλμη Περιστ.-Νέα Ζωή Μετ., ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ): (10.00) Απόλλων Περιστ.-Παγκράτι, ΥΜΗΤΤΟΥ: (10.00) Προμηθέας-Πλάτων, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΟΣ: (11.00) Λαρισαϊκός-Πράσινα Πουλιά, ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ): (11.00) Κοψαχείλα-Πανθησειακός, ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ): (12.30) Αθηναϊδα-Θεμιστοκλής, ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (15.30) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Γαλάτσι

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Δεν ξεχνάμε τα αίσχη του 2011! »
Μπακαράς
Hatzi

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν | FreeTips247

Leventis kreopoleio

Δημοφιλέστερα

Tsevelekos 250x250

Συνδεθείτε μαζί μας