Τελευταία ενημέρωση 09:11, 19 Απρ 2024

Η Κ19 εκκίνηση... τούρμπο με Ξάνθη 4-2!

Ο Ατρόμητος Κ19 επανήλθε στην 6η θέση, περιμένοντας πάντως το αποτέλεσμα του αυριανού αγώνα Αστέρας - ΠΑΟ, επικρατώντας με 4-2 της αντίστοιχης της Ξάνθης σήμερα στο γήπεδο του Ρουφ κάνοντας εκκίνηση το ιδανικότερο πρώτο δεκάλεπτο που θα μπορούσε να κάνει μια ομάδα καθώς πέτυχε σε αυτό το διάστημα τρία γκολ.

Πράγματι ως το ένατο λεπτό το ματς ήταν ήδη 3-0 με τέρματα των  Ζούνη 2' και Βαγγέλη 4'-7' για να τελειώσει το ημίχρονο με αυτό το σκορ. Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα, μείωσαν σε 3-1 αλλά ο Μακρυγιααννάκης στο 92' διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Ο προπονητής Σωκράτης Οφρυδόπουλος ξεκίνησε με τους: Σάλτα, Πολίτη, Γούλα, Ζούνη, Πομώνη, Ρονάλντο,  Σέλληνα, Τσακίρη, Ανθουλάκη, Γιαννακίδη, Βαγγέλη. Έπαιξαν και οι Καρδάμης, Μακρυγιαννάκης, Μαργαρίτης, Πιέτρης, Ούμπιντες.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Για να εξαντλήσει κάθε πιθανότητα αύριο με Ξάνθη! »