Τελευταία ενημέρωση 08:07, 18 Απρ 2024

Ξέσπασε στο β' με Ελευθερούπολη 3-0

Κατηγορία Γαλαξίας
Με νίκη συνδυάστηκε ο πρώτος εντός έδρας αγώνας στην Β΄ Κατηγορία για την ομάδα του Γαλαξία με αντίπαλο την Ελευθερούπολη (3-0).
Το σκορ άνοιξε ο " συνήθης ύποπτος"  Θεοδώρου στο 36΄ λεπτό. Το 2 - 0 έγινε στο 51'΄ λεπτό από τον Παπαχρήστου με μονοκόμματο συρτό σουτ στη γωνία. νίκη Το τρίτο γκολ όπου κλείδωσε το ματς πέτυχε ο Χαντζάκος στο 87΄ λεπτό με πλασέ μέσα από την περιοχή.
Ο "μεγάλος άτυχος" του αγώνα ήταν ο Κανδυλιώτης  με τα δοκάρια 2 φορές να έχουν διαφορετική γνώμη και να του στερούν την ευκαιρία να χριστεί και αυτός σκόρερ.
Α.Ο. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Παπαδιώτης Δημήτρης, Νικολάου Θοδωρής, Κανδυλιώτης Γιώργος, Μαστρογιάννης Κώστας, Βλάχος Θοδωρής, Μαλλιώρης Γιάννης, Χαλκιόπουλος Μάριος 46’ (Γιούργας Κώστας), Κατσουγιάννης Γιώργος 86΄ (Πατσέλης Παναγιώτης), Θεοδώρου Πέτρος 70΄ (Ιακωβάκης Βασίλης), Πιτταράς Ταξιάρχης 46’ (Nebout Eric), Παπαχρήστου Βαγγέλης 63΄ (Χαντζάκος Νίκος), Προπονητής Παπαδιώτης Νίκος
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Τζέλη Α. , Μάμαλης Ν. 46΄ (Σταμάτης Ξ), Χαλκιαδάκης Σ., Παναγιώτου Α., Κατσούδας Ι., Σερδενές Θ., Βλογγιανίτης Α., 74΄ (Αλεξιάς Κ.), Κιαπέκος Γ. 46΄ (Μπίμπας Ε.), Συγγρός Σ. 74΄ (Ψυλάκης Σ.) Συγγρός Ε., Παπούτσης Δ.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Ικανοποίηση για το καλό ξεκίνημα »