Έκανε ένα βήμα στον ΠΑΣ!

Με τον βαθμό της ισοπαλίας έφυγε από την έδρα του ΠΑΣ Γιάννινα, τους «Ζωσιμάδες» ο Ατρόμητος, μένοντας στο 1-1 κόντρα στην ομάδα της Ηπείρου, στο ντεμπούτο του Κρις Κόλμαν στον πάγκο.

Το σκορ άνοιξε ο Ευθύμης Κουλούρης μόλις στο 1’, ωστόσο στο 3’ ο Περέα κατάφερε με κεφαλιά να ισοφαρίσει άμεσα.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Ατρόμητος είχε ακόμα δύο ευκαιρίες για να πάρει το προβάδισμα, αλλά ο Στρούγγης (42’) νικήθηκε από τον αντίπαλο γκολκίπερ, Σούλη, και ένα λεπτό αργότερα το σουτ του Κουλούρη πέρασε άουτ.

Στο δεύτερο μέρος, ο Ατρόμητος είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων, όμως και η παρουσία του Γιαννιώτη ήταν καθοριστική για να πάρει η ομάδα μας τον βαθμό.

Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Γιαννιώτης, Βασιλαντωνόπουλος, Στρούγγης, Γκαλβάο, Καστεγιάνο, Ντένιτς, Καρτάλης (66′ Χαρίσης), Σάλομον, Σπιριντόνοβιτς (66′ Μουνίθ), Μπεντινέλι (88′ Νταβιώτης), Κουλούρης.