Τελευταία ενημέρωση 05:38, 19 Απρ 2024

Πέρασε «σίφουνας» από τη Γλυφάδα!

Κατηγορία Ηρακλής

Μια εύκολη νίκη, όπως αναμενόταν βάσει δυναμικότητας του αντιπάλου πέτυχε εκτός έδρας ο Ηρακλής επί του ΑΟ Γλυφάδας περνώντας ως σίφουνας με σκορ 5-1 και παραμένει σε θέση οδηγού στη μάχη για τα μπαράζ ανόδου στην Α' κατηγορία.

Από νωρίς μπήκαν οι βάσεις για τη νίκη αφού στο 30' το σκορ ήταν  4-0. Και με ένα ακόμα γκολ στο 2ο ημίχρονο για κάθε ομάδα γράφτηκε η ιστορία του ματς. Από δύο γκολκ πέτυχαν οι Βασιλείου, Γιώτης και ένα

Αξιοσημείωτο γεγονός ήταν η συμμετοχή για 20 λεπτά του Άρη Σάσσαλου μετά από τον σοβαρό τραυματισμό του και την πολύμηνη απουσία.

Ξεκίνησαν οι: Παπαδιωτης, Ελεύθερος, Ασφης, Σάσσαλος Ευτ., Σφιχτης, Σιώλος, Μήτρος Ν., Χαϊδας, Βασιλείου, Γιώτης, Θανόπουλος. Έπαιξαν και οι: Πάσχος, Βαρδαραματος, Σάσσαλος Αρ., Λιανός, Μαγκιτσας

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Κάλεσμα στον κόσμο του ο Ηρακλής »