Ολοταχώς για άνοδο η Χρυσούπολη!

Κατηγορία Χρυσούπολη

Η Χρυσούπολη πέρασε θριαμβευτικά από το Αιγάλεω με σκορ 4-1 κόντρα στον δεύτερο της βαθμολογίας Διαγόρα και πλέον τίποτα δεν μπορεί να σταματήσει την πορεία της προς την Β' κατηγορία.

Μια νίκη δίκαια πέρα ως πέρα που απλά επιβεβαίωσε ότι η φετινή ομάδα  είναι για κάτι παραπάνω.
Για την ιστορία σκόρερ  ήταν ο Ψυχογιός στο 40' για το 1-1 σκορ που έκλεισε και το πρώτο ημίχρονο και ακολούθησε στο 65' ο Μπακάλης στην πρώτη του επαφή με την μπάλα ύστερα από την είσοδο του πριν δύο λεπτά για το 1-2 το 1-3 πέτυχε ο Μακρής στο 77' για να κλείσει το χορό των γκολ ο Μαρτέκας στο 90' βάζοντας το κερασάκι στην τούρτα.
.
Η σύνθεση: Μαρινόπουλος, Χαλίκης, Ψυχογιός, Αναγνώστου, Ταμπάκης(85' Τζίφας), Λάππας, Μακρής (84' Πιττής), Βαφειάδης (84' Κακαζάνης),Μαρτέκας, Θηβαίος (63' Μπακάλης),Τζωρτζακάκης (63' Βασιλειάδης).