Τελευταία ενημέρωση 06:34, 19 Απρ 2024

O ΟΣΦΠ «καλός πελάτης» του Ατρόμητου Κ14

Κατηγορία Ερασιτέχνης
(2 ψήφοι)

Mε γκολ του Τουμαζάτου στις καθυστερήσεις ο Ατρόμητος Κ14 (παιδιά που έχουν γεννηθεί το 2002) πέτυχε μεγάλη φιλική νίκη επί της αντίστοιχης του Ολυμπιακού με σκορ 3-2 χθες στο γήπεδο «Νταμάρι». Ο ΟΣΠΦ από την περσινή περίοδο άλλωστε είναι «καλός πελάτης» του Ατρόμητου χάνοντας στα περισσότερα παιχνίδια που έδωσαν οι δύο ομάδες σε επίπεδο Κ13.

Και τα πέντε γκολ σημειώθηκαν στο β’ ημίχρονο.

Ο Ατρόμητος προηγήθηκε με τον Ρουσόπουλο αλλά ο Ολυμπιακός «απάντησε» διπλά με γκολ του Γαβαλά γυρίζοντας το ματς σε 1-2. Στην συνέχεια μίλησε όμως η ψυχή των παιδιών του Ατρόμητου που ισοφάρισαν με τον Γιαννακίδη και στις καθυστερήσεις με γκολ του Τουμαζάκου ολοκλήρωσαν την ανατροπή (3-2)

Έπαιξαν οι: Σάλτας, Καρδάμης, Γιαννακίδης, Σαμούρης, Τουμαζάτος, Πιέτρης, Σελήνας, Κουτσούκος, Φίλης, Ζαχαρίου, Κόκας. Έπαιξαν και οι: Στάγκος, Μπακάλης, Νάκος, Βόλης, Καψωμέρας, Σπυρόπουλος, Ρουσόπουλος, Κονόμι, Τσίνας.

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 09 Σεπτέμβριος 2015 14:15
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: 1-1 αντί 5-1 ο Ατρόμητος Κ13 με ΟΣΦΠ »