Τελευταία ενημέρωση 08:56, 19 Απρ 2024
Κατηγορία ΑΟ Περιστερίου

Αναπάντεχη ήττα από την Διάνα Πετρούπολης γνώρισε σήμερα ο ΑΟ Περιστερίου με σκορ 3-1 σε παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο του Ηφαίστου.

Μια ήττα που ναι μεν δεν τον βγάζει εκτός στόχου ωστόσο ήταν εκτός προγράμματος τη δεδομένη χρονική στιγμή.

Οι φιλοξενούμενοι κόντρα στη ροή του ματς άνοιξαν το σκορ με τον Χατζηστεφάνου στο 16’ και ισοφάρισε δύο λεπτά αργότερα ο Μπούσκος. Η Διάνα αντέδρασε κι εκείνη με την σειρά της κάνοντας το 1-2 με τον Τσαβαλιά στο 25’.

Στην επανάληψη ο Όμιλος ανοίχθηκε για να ισοφαρίσει και το πλήρωσε όταν σε μια αντεπίθεση ο Μπαλαφούτης διαμόρφωσε το τελικό 1-3.

Η σύνθεση του Όμιλου:Λιώνης, Καζιάνης, Μπούζας, Μπούσκος, Γουβαλάρης, Λιαγκόζης (30’ Χέλμης), Τσίγκος (60’ Τσιτιμάκης), Κρούτι, Λειβαδάς, Σαντριάς, Αργυρός (70’ Γκολφινόπουλος).

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Με θετικό πρόσημο φεύγει το 2015 »