Τελευταία ενημέρωση 00:42, 19 Απρ 2024
Κατηγορία Ανθούπολη
(2 ψήφοι)

Στο τελευταίο μισάωρο γνώρισε η Ανθούπολη την ήττα από τον Κολωνό που έδωσε διαστάσεις με σκορ 3-0 στο χθεσινό παιχνίδι που έγινε στην Ακαδημία Πλάτωνος για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΑ.

Η ομάδα του Σωτήρη Θεοδώρου στάθηκε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο και έφερε το παιχνίδι στα μέτρα της όμως στην επανάληψη αποσυντονίστηκε μόλις οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με τον Τσικόγια στο 61’.

Σχεδόν αμέσως (69’) ο ίδιος παίκτης πέτυχε δεύτερο γκολ και κλείδωσε τη νίκη του Κολωνού που έβαλε το κερασάκι στην τούρτα με τρίτο γκολ με τον Ράσα στο 90’.

Ξεκίνησαν οι:Στεργίου, Λάμπος, Κυριανάκης, Κακιώτης, Τζεβελέκος Κων, Κανέλλος, Μπάρντι, Μιχαλακέκης, Τίτα, Στρείδης, Τσάγκης. Έπαιξαν και οι Θεμ. Τζεβελέκος, Καλλιώρας, Μελισουργός.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: «Τελικός» με Κοψαχείλα »