Τελευταία ενημέρωση 02:40, 20 Απρ 2024
Κατηγορία ΑΟΔΗΠ

Τρένο χωρίς στάση θυμίζει η ΠΟΑΛ που πέρασε το εμπόδιο του ΠΑΟΚ με σκορ 3-1 και βρίσκεται όλο πιο κοντά στα μπαράζ του Ανεξάρτητου Πρωταθλήματος Περιστερίου.

Η ομάδα του Πάνου Παπαχρήστου μπήκε πολύ δυνατά στο γήπεδο και προηγήθηκε γρήγορα με σουτ του Κέβιν. Στην επανάληψη κέρδισε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Συκινιώτης (το κέρδισε ο Αντωνόπουλος) για να μειώσει ο ΠΑΟΚ με τον  Λαγό με ωραίο σουτ.  Το ματς πήρε φωτιά στο 70’ όταν η ΠΟΑΛ έμεινε με δέκα λόγω αποβολής του Τάκου αλλά εκεί φάνηκε η ποιότητα των παικτών της που ανέβασαν στροφές και κλείδωσαν τη νίκη με γκολ του Αναγνωστόπουλου στις καθυστερήσεις.

Έπαιξαν για την ΠΟΑΛ οι Γκιουζέλης, Κόκκαλης, Τάκος, Γιαννίκας, Μποζινόπουλος, Αναγνωστόπουλος, Τσιλιβαράκος, Αντωνόπουλος, Συκινιώτης, Κέβιν, Μήτσης, Λαμπρόπουλος.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Αποτελέσματα Ανεξάρτητου »