Για την 9η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών ο Φίλιππος υποτάχθηκε στην ανωτερότητα του ΟΚΑ Μεσογείων στο β' ημίχρονο και γνώρισε την ήττα με σκορ 74-57 έχοντας κορυφαίο σκόρερ τον Μπότσα με 20 πόντους.
Διαιτητές: Γιακείμη, Τεφτίκης, Τηγάνης
Δεκάλεπτα: 19-14, 32-29, 56-45, 74-57
Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Αλεξανδράκης, Κουκουζέλης): Κυριαζής 2, Τσίρος 4, Γιαννάκης 6, Παπακωνσταντίνου 7(1), Πανταζής 3, Ρουμπέας 17(3), Σουλιώτης 15(1), Παπαγιαννάκος 12(2), Χατζής 1, Βλάχος, Κεσκινίδης 2, Σιδέρης 5(1).
Φίλιππος: Τσιμπερης 4, Δαρμης, Χασάπης, Μποτσας 20(3), Ζεμπερης 5(1), Μπουγιούρης 2, Θεοδωράκης, Κακαβουλας, Φιλόπουλος 4, Κατσαρός 10, Βαλληνδρας 9, Πατωνιδης 3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ- ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 74-67
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 89-69
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 64-78
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 74-57
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ- ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 84-70
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ- ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 87-50
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ- ΕΣΚΔ. Ν.ΙΩΝΙΑΣ 75-68
Για την 7η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών, ο Φίλιππος δεν μπόρεσε να ξεπεράσει το εμπόδιο της Νέας Ιωνίας που κυριάρχησε και στα τέσσερα δεκάλεπτα παίρνοντας τελικά τη νίκη με 42-66.
Για την 6η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΣΚΑ Ανδρών ο Φίλιππος αγωνίζεται αύριο στην Αγία Βαρβάρα με αντίπαλο τον Πολυνίκη με στόχο να επιστρέψει στις νίκες μετά από δύο σερί ήττες.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΔΕ | 20:00 | ΠΕΥΚΗΣ Β | ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ | ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | |||
ΔΕ | 20:30 | Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ | ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ | |||
ΔΕ | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ | |||
ΔΕ | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | |||
ΔΕ | 21:30 | Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. | ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | |||
ΔΕ | 21:30 | ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ | ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | |||
ΔΕ | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. |
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 371 | 321 | |||
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 351 | 339 | |||
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 345 | 332 | |||
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 392 | 315 | |||
ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 350 | 351 | |||
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 326 | 334 | |||
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 384 | 386 | |||
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 318 | 301 | |||
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 320 | 320 | |||
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 304 | 336 | |||
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ | 6 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 359 | 361 | |||
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | 6 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 308 | 343 | |||
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 6 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 310 | 366 | |||
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ | 5 | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 321 | 354 |
Να αποβάλλει από πάνω του το άγχος του πρωτάρη θέλει ο Φίλιππος ο οποίος ρίχνεται αύριο στο πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας ΕΣΚΑ με στόχο μια αξιοπρεπή πορεία.
Στην τελική ευθεία μπαίνει η προετοιμασία της ανδρικής ομάδας του Φίλιππου Περιστερίου. Η ομάδα του Αγίου Ιεροθέου που κατέκτησε πέρσι την άνοδο έχει συμπεριληφθεί στον 1ο όμιλο της Β’ κατηγορίας ΕΣΚΑ και θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Οκτωβρίου με πρώτο αντίπαλο τον ΓΣ Κηφισιάς εκτός έδρας
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος είναι το εξής:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/10/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 13/10/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 20/10/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/10/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 03/11/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 |
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 10/11/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 |
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 17/11/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 |
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 24/11/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 |
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 01/12/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 |
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 08/12/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 |
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 15/12/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 |
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 22/12/2016 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 |
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 12/01/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 |
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 19/01/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 |
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 19:45 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 26/01/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 |
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/02/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 |
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/02/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 |
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/02/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 |
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/02/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 |
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 02/03/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 |
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 09/03/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 |
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 16/03/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 |
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 23/03/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 |
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 30/03/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 |
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:30 | ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:30 | ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΚΛ. | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:45 | ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 21:45 | ΜΕΤΣ Β | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 06/04/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | 0 - 0 |
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 20:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 21:30 | ΠΑΠΑΓΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 21:30 | ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ | ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 21:30 | ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΤΥΦΩΝ ΑΣ | ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 21:30 | Τ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΕΑ | ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 21:45 | ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α | ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | 0 - 0 | |
ΠΕ | 27/04/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ |